Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Skenery > Stolní skenery >

CANON CanoScan 8800F

CANON CanoScan 8800F

Cena produktu CANON CanoScan 8800F není známa.

 

Popis produktu CANON CanoScan 8800F: Model CanoScan 8800F s rozlišením 4800 dpi skenuje díky nulové zahřívací době a vyšší rychlosti až 6krát rychleji než jeho předchůdce – skener 8600F. Je určen pro grafiky a designéry, výtvarníky a... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

CANON CanoScan 8800F - popis

nahoru

Model CanoScan 8800F s rozlišením 4800 dpi skenuje díky nulové zahřívací době a vyšší rychlosti až 6krát rychleji než jeho předchůdce – skener 8600F. Je určen pro grafiky a designéry, výtvarníky a zkušené fotografy, požadující vysokou kvalitu skenování. Charakteristika - Rozlišení 4800 x 9600 dpi s 48bitovými barvami - Vysoká rychlost – přibližně 7 sekund skenování předlohy formátu A4 (300 dpi) - Nulová zahřívací doba díky bílé LED diodě s vysokým jasem - Skenování filmu – 35mm film (proužky a diapozitivy) a svitkový film 120 - Obsáhlý software – Adobe PhotoShop Elements, ArcSoft PhotoStudio, ScanSoft OmniPage SE a LaserSoft SilverFast SE - Technologie FARE Level 3 – automatické odstraňování prachu a škrábanců, potlačení zrnitosti a korekce protisvětla Vyšší rychlost Díky použití nových bílých LED diod pro skenování filmu a reflektivních předloh má skener CanoScan 8800F nulovou zahřívací dobu a je připraven skenovat ihned po zapnutí napájení. Byla také výrazně zvýšena rychlost skenování. Celková doba skenování předlohy formátu A4 v rozlišení 300 dpi se tak šestinásobně zkrátila. Úžasný detail a přesnost otřebám zkušených a profesionálních fotografů dokáže skener CanoScan 8800F vyhovět díky snímači CCD s rozlišením 4800 x 9600, který poskytuje dostatečně vysoké rozlišení pro zvětšování vytištěných fotografií. Skener poskytuje 48bitovou barevnou hloubku a umožňují tak dosažení výjimečné přesnosti barev na skenovaných fotografiích a nátiscích. Skenování filmu Skener CanoScan 8800F umožňuje vysoce kvalitní zvětšování z filmu. Do integrované jednotky filmového adaptéru lze ukládat filmy nejrůznějších formátů – 12 políček 35mm filmového proužku (negativní/pozitivní), 4 diapozitivy v rámečcích a svitkový film 120 (max. 6 x 22 cm). Automatická korekce Funkce automatické korekce obrazu na obou skenerech významně snižuje nutnost ručního retušování. Vyspělá technologie Canon QARE automaticky odstraňuje prach a škrábance, oživuje vybledlé barvy na starých fotografiích a potlačuje zrnitost. Skener CanoScan 8800F je navíc vybaven technologií FARE pro odstraňování prachu a škrábanců při skenování filmu. Inteligentní software Se skenerem jsou dodávány se sady vysoce kvalitního softwaru pro zpracování obrazu, kreativní a obchodní projekty. Skener CanoScan 8800F je vybaven softwarem Adobe PhotoShop Elements a balíčkem SilverFast SE, který fotografům pomáhá při skenování filmu. Modely nabízejí také software ArcSoft PhotoStudio.

Výrobce Canon
Maximální formát předlohy A4
Skenování filmů Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu CANON CanoScan 8800F užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Filmové skenery nebo Velkoformátové skenery, Příslušenství ke skenerům.

Nejlevnější CANON CanoScan 8800F akční ceny - Levné CANON CanoScan 8800F

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější CANON CanoScan 8800F stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější CANON CanoScan 8800F najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní skenery.