Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Skenery > Stolní skenery >

Epson skener WorkForce DS-770II, A4, 600x600 dpi, Duplex, USB 3.0, Ethernet, ADF

Epson skener WorkForce DS-770II, A4, 600x600 dpi, Duplex, USB 3.0, Ethernet, ADF

Cena:

13 671

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Epson skener WorkForce DS-770II, A4, 600x600 dpi, Duplex, USB 3.0, Ethernet, ADF: Inovativní kancelářský skener Inteligentní skener s podavačem listů, podporou revolučních pracovních postupů a funkcemi pro skenování široké škály dokumentů Režim pomalého podávání pro křehké pře...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem EuroKing, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem EuroKing popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

Epson skener WorkForce DS-770II, A4, 600x600 dpi, Duplex, USB 3.0, Ethernet, ADF - popis

Inovativní kancelářský skener
Inteligentní skener s podavačem listů, podporou revolučních pracovních postupů a funkcemi pro skenování široké škály dokumentů
Režim pomalého podávání pro křehké předlohy
Eliminace únavné kontroly podání dvou listů současně
Volitelná sada pro připojení plochého skeneru
Díky širokým možnostem manipulace s dokumenty a inovativním funkcím zajišťujícím vysokou úroveň integrity dat je model WorkForce DS-530 zaměřen na efektivní a snadnou integraci do pracovních postupů každé organizace. Kromě automatického podavače dokumentů na 50 listů a schopnosti skenovat rychlostí až 35 str./min. (70 obr./min.) nabízí tento skener širokou škálu možností zpracování dokumentů, takže můžete rychle snímat, organizovat a sdílet důležité firemní dokumenty.

Přehled
Inteligentní funkce zlepšují efektivitu, přesnost a spolehlivost dat
Díky režimu pomalého podávání1, který se na trhu objevuje poprvé, pro skenování pomačkaných nebo křehkých předloh, je skenování problematických dokumentů jednodušší než dříve. Aktivní systém separačních válečků eliminuje únavnou kontrolu současného podání dvou listů. Můžete si být jisti, že každý kus papíru bude naskenován. Systém přeskočení detekce současného podání dvou listů (DFDS) znamená, že můžete skenovat problematická média, jakými jsou například obálky či dokumenty s přilepenými lístečky. Režim automatického skenování umožňuje snadnější zpracování velkého počtu dokumentů také díky tomu, že je lze skenovat jako jeden soubor.
Obrovská všestrannost
Volitelné připojení plochého skeneru umožňuje efektivní zpracování dokumentů od známek přes pasy až po knihy. Jednoprůchodové oboustranné skenování zajišťuje rychlé zpracování dokumentů a současně skenování široké škály médií, například papíru od tloušťky 27 g/m2 až po 413 g/m2. Automaticky detekovaná obálka pro sken složených A3 urychluje proces skenování spojením obou stran dokumentu k sobě.
Flexibilní možnosti připojení
Vysokorychlostní připojení USB 3.0, ovladače TWAIN a ISIS pro zlepšení kompatibility s DMS systémy pro správu dokumentů.
Software pro vylepšení obrazu a správu dokumentů
Software Epson Scan 2.0 usnadňuje úpravu obrázků pomocí řady funkcí, mezi které patří například vyrovnávání zkosení a automatické otočení. Document Capture Pro je jednoduché řešení pro pořízení a uložení elektronických dokumentů jednoduchým stisknutím tlačítka.

Základní funkce
Novinka v oboru – Režim pomalého podávání
Skenování pokrčených, dlouhých nebo křehkých předloh bez zvětšení velikosti souboru

Výrobce Epson

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Epson skener WorkForce DS-770II, A4, 600x600 dpi, Duplex, USB 3.0, Ethernet, ADF užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Příslušenství ke skenerům nebo Filmové skenery, Velkoformátové skenery.